Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем. Цвет изделия может отличаться через настройки монитора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полипласт |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Адгезія до поверхні | не менше 1 МПа |
| Витрати | 1,5 кг/м² на 1 мм |
| Морозостійкість, циклів | не менше 50 |
| Назначение | Кладка газобетону і пінобетону, стіни та перегородки, внутрішні й зовнішні роботи, заповнення швів, вирівнювання дефектів і тонкошарове шпаклювання газобетонних поверхонь. |
| Пропорція змішування | 3,875-4,125 л води на 25 кг сухої суміші |
| Состав | суміш цементу з мінеральними заповнювачами та полімерними модифікаторами |
| Температура експлуатаціїї затверділого розчину | від - 30 до + 70 °С |
| Термін придатності з моменту змішування | не менше 90 хвилин |
| Упаковка | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴


