Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем. Цвет изделия может отличаться через настройки монитора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Полипласт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адгезія до поверхні | не менше 0,2 МПа |
| Витрати | від 43-53 кг/м² кладки в залежності від типу кладки, ширини швів і розміру цегли |
| Вміст вологи, % | не більше 0,5 |
| Цвет | Песочный |
| Морозостійкість, циклів | не менше 75 |
| Назначение | Суміш призначена для кладки та облицювання клінкерної і гіперпресованої цегли та інших матеріалів із низьким водопоглинанням, із формуванням рівного та стійкого до впливів шва. |
| Пропорція змішування | 2,75-3,25 л води на 25 кг сухої суміші |
| Состав | суміш спеціалізованого високоефективного цемента з мінеральними заповнювачами і полімерними модифікаторами |
| Температура експлуатаціїї затверділого розчину | від - 30 до + 70 °С |
| Температура повітря та основи при нанесенні, °С | від + 5 до + 30 |
| Термін придатності з моменту змішування | не менше 90 хвилин |
| Упаковка | 25 кг |
| Фракция, мм | до 0,63 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493,56 ₴




