Блок стіновий – це наскрізний пустотний блок, який використовується у будівництві огорож, оздобленні фасадів будівель. Один з найпопулярніших матеріалів для огорож котеджів
Блок стіновий використовують для будівництва будівель. Цей елемент захищає будинок від несприятливих умов. За його допомогою будуються багатоповерхівки та заміські будинки. З таким матеріалом легко працювати, його можна розпиляти, зробити отвори для дротів і задати необхідну для будівництва форму. Він досить легкий, його вага лише 16 кг, що значно спрощує роботу. При укладанні стін із блоків шви в місцях зіткнення виходять мінімальні, вдається покращити теплоізоляцію та звукоізоляцію в приміщенні. Виготовляються блоки сухопресованим методом з високоякісного бетону марки М500, що гарантує міцність і довговічність матеріалу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Роксайд |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 16 кг |
| Цвет | Серый |
| Тип | Бетонный блок |
| Тип блока | Пустотелый |
| Плотность | 500 кг/м3 |
| Размеры | |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Цена: 54 ₴


