Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем. Цвет изделия может отличаться через настройки монитора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Полипласт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Адгезія до поверхні | не менше 0,5 МПа |
| Витрати | від 2,3 кг на м² кладки в залежності від типу кладки, ширини та глибини швів і розміру цегли |
| Вміст вологи, % | не більше 0,5 |
| Морозостійкість, циклів | не менше 50 |
| Назначение | Суміш призначена для заповнення та розшивки швів декоративної цегли й каменю, забезпечуючи міцні та стійкі до вологи й морозу шви. |
| Пропорція змішування | 2,0-2,4 л води на 25 кг сухої суміші |
| Состав | суміш цемента з мінеральними заповнювачами і полімерними модифікаторами |
| Температура експлуатаціїї затверділого розчину | від - 30 до + 70 °С |
| Температура повітря та основи при нанесенні, °С | від + 5 до + 30 |
| Термін придатності з моменту змішування | 60 - 120 хвилин |
| Упаковка | 25 кг |
| Фракция, мм | дрібнозерниста: 0-0,63 мм, не менше 97 % великозерниста: 0-1,0 мм, не менше 97 % |
Информация для заказа
- Цена: 695,52 ₴




